#1 2008-06-27 19:51:39

Ja to jestem gosc

Rybak

Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 12
Punktów :   

TYLKO 3 OFERTY WYNAJMU POKOI MACIE!!!?

Z TEGO CO WIEM TO U WAS PRAWIE WSZYSCY WYNAJMUJĄ POKOJE. CZY NIE MAM RACJI?  MOŻE WYBRALIŚCIE TYLKO TE NAJLEPSZE OFERTY?

Ostatnio edytowany przez Ja to jestem gosc, nie? (2008-06-27 19:52:18)

Offline

 

#2 2008-06-28 14:06:13

paulschen10

KAPITAN

10275236
Call me!
Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 425
Punktów :   
WWW

Re: TYLKO 3 OFERTY WYNAJMU POKOI MACIE!!!?

Pozwoliłem sobie przenieść ten wątek do tego działu.
Tak to prawda, że u nas w Chałupach sporo ludzi wynajmuje pokoje, ale nie jesteśmy w stanie zachęcić bardziej ludzi do umieszczania tu ogłoszeń, no chyba, że ktoś przeszedłby się po domach. Nie wszyscy korzystają z forum, niektórzy nie są zarejestrowani i wchodzą na forum jako goście, ale to też nie jest problem bo można anonimowo przesłać nam ofertę wynajmu pokoi na maila (dla tych którzy nie chcą aby ich nick był identyfikowany z konkretną osobą).
Jak widać oferty (narazie te trzy, które mamy) były i są przeglądane przez wielu ludzi, co widać po ilościach odsłon, a ze statystyk na STAT24 wynika, że strona nasza strona jest odwiedzana przez ludzi niemal ze wszystkich stron polskich, co osiągnęliśmy dzięki reklamom na naszej klasie, jak również na innych forach internetowych. Zatem zachęcamy do umieszczania ofert na tej stronce (wystarczy krótki opis i numer teefonu, dodatkowo moze byc zdjecie, ale nie musi) - ja sam odebrałem już trzy telefony, gdzie klienci mówili, że mają mój numer z internetu, a nie mamy naszej oferty w żadnym innym miejscu, a tylko na "chalupniku".

http://www.chalupnik.pun.pl/_fora/chalupnik/gallery/2_1214654712.jpg
CZERWIEC 2008 r.


"Za co to biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa? - Za to, że głowa błądząc, rozum w tyłku chowa. "
                                                         Jan Kochanowski

Offline

 
Zapraszamy do korzystania z darmowej bramki sms: Darmowa Bramka SMS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora