#1 2008-08-27 19:18:28

Jack

KAPITAN

Skąd: Chałupy
Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 390
Punktów :   

PAMIĘTAJCIE O NASZEJ GALERII...

Zachęcam wszystkich do umieszczania swoich zdjęć dotyczących Chałup w naszej wspólnej GALERII. Jestem niemal pewien, że posiadacie wiele ciekawych zdjęć, które mogłyby się pojawić w naszej galerii i wzbogacić tym samym jej zasób. Ja osobiście postanowiłem zabrać się ostatnią za tą galerię i umieścić kilka nowych fotek, jednak nie mogę umieszczać tych fotek w nieskończoność, bo tyle niestety nie posiadam. Ciekaw również jestem, jakie fotki posiadają inni mieszkańcy Chałup, jak również i turyści, bo każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać zdjęcia w galerii. Ja chociaż nie posiadam profesjonalnego aparatu cyfrowego i umiejętności fotografa, to staram się by jakieś zdjęcia jednak były w tej galerii i mam nadzieję, że choć niektóre z nich nie są najgorsze. Przypominam, że galeria posiada kilka kategorii tematycznych a więc można tam wysyłać naprawdę różne zdjęcia, a więc dotyczące wyglądu Chałup, krajobrazów, pogody, jak również wydarzeń odbywających się w Chałupach, sportu oraz imprez. Nie zapominajmy również o dziale Historia Chałup, gdzie umieścić można historyczne zdjęcia z naszej miejscowości, które warto zobaczyć. Szczególnie brakuje nam zdjęć dot. wydarzeń i imprez, choć jestem pewien, że niejeden z Was posiada fotki z jakiejś imprezy. Jeśli ktoś z Was nie znajduje kategorii tematycznej dla swoich zdjęc, niech napisze do nas maila albo posta na forum o tym jaką kategorię pownniśmy jeszcze utworzyc. Tak więc jeszcze raz zachęcam do wspólnego tworzenia galerii i serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Offline

 
Zapraszamy do korzystania z darmowej bramki sms: Darmowa Bramka SMS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora